Detailing Mafia – Global Distribution Network

Wizja narodziła się w 2015 r. w Starej Wsi pod Pruszkowem w maleńkim garażu Mas Detailing. Od 2012 roku zajmujemy profesjonalną auto-kosmetyką. Topowe usługi, które oferowaliśmy w naszym studio to korekta lakieru oraz renowacja skóry. Umiłowanie do rozwoju, pasja do detailingu oraz ludzie, których napotkaliśmy na swojej detailingowej drodze doprowadzili nas do stworzenia własnych produktów Detailing Mafia. Szukaliśmy możliwości rozwoju oraz zwiększenia zasięgu. Już wtedy w głównym polu naszego zainteresowania było stworzenie własnej marki oraz produktów. Obecnie jako Detailing Mafia zajmujemy się produkcją, dystrybucją na rynku wewnętrznym oraz miedzynarodowymi szkoleniami.

Detailing Mafia Premium Pads

Detailing Mafia Premium Pads to nasze flagowe produkty dedykowane do obróbki lakieru dla detailerów, lakierników i pochodnych tych zawodów. Nasze pady polerskie cechują się pionierskimi rozwiązaniami m.in. takimi jak:
–  „Sharp Edge” – ostra krawędź
– innowacyjny rozmiar 142 mm
– dostępne tylko u nas super wytrzymałe pianki otwartokomórkowe

Detailing Mafia Master School

Jako pierwsi w PL zaczęliśmy grupowe szkolenia z importerem narzędzi FLEX. Kontynuacją tamtych eventów są dzisiejsze treningi produktowe “Detailing Mafia Premium Pads & FLEX”, na które serdecznie zapraszamy do sklepów oraz studiów detailingowych w całej Polsce.

Detailing Mafia Family

Dla osób szukających wsparcia merytorycznego stworzyliśmy pierwszą w Polsce grupę wsparcia na Facebooku – Detailing Mafia Family.